Betonáže a lité podlahy

Provádíme betonáže všeho druhu a dopravíme beton na místo určení. Jedná se o podkladní,podlahové či specifické betonování. Samozřejmností naší dodávky je beton odpovídající kvality na danou akci. Beton je míchán a dopravován z nejbližší betonárky v danné lokalitě. Naší prioritou je spokojený zákazník. Podlahy patří k nejdůležitějším částem všech domů, je třeba dbát na její kvalitní provedení. Provádíme pokládání betonových nebo litých podlah v novostavbách i při rekonstrukci starších domů.Vytvoříme odolný a trvanlivý základ pro jakoukoliv podlahovou krytinu.

Betonové podlahy

Betonové podlahy jsou v dnešní době nejpoužívanějším a také jedním z nejlevnějších typů podlahových konstrukcí, které splňují i ty nejpřísnější požadavky na odolnost a trvanlivost. Hlavní výhodou je, že se betonové podlahy dají použít opravdu kdekoliv, nevadí jim vlhkost ani střídání teplot, jsou vhodné i na podlahové vytápění. Pokládka betonových podlah je sice pracnější, ale pokud je práce odvedena kvalitně, výsledek rozhodně stojí za to. Jako výstuž se používají svařované kari sítě nebo ocelové drátky, které zajistí pevnost a stálý tvar betonové podlahy, zamezují také praskání betonu. Při pokládání betonové podlahy je pořeba dbát na okolní teplotu, aby beton netuhl příliš rychle nebo naopak nezmrznul. Po zatuhnutí se betonové podlahy zbrousí brusnými kotouči, aby vznikl hladký a perfektně rovný povrch vhodný pro pokládku podlahové krytiny. Pokud na betonovou podlahu nebudete pokládat krytinu, například v garáži nebo sklepních prosorech, je potřeba podlahu natřít impregnačním nátěrem, pro bezprašnost.

Lité podlahy

V současnosti se velice často v rodinných domech používají podlahy lité, které zaručují perfektní rozprostření a tím i dokonalou rovnost podlahové plochy bez dilatačních spár, na kterou lze přímo položit finální podlahovou krytinu, ať už parkety, dlaždice nebo linoleum. Lité podlahy lze nanášet i na podlahové vytápění. Díky malé jen několikacentimetrové vrstvě hmoty a výborné tepelné vodivosti ušetříte peníze za vytápění. Základem litých podlah je síran vápenatý, který se smísí s vodou, pískem a speciálními přísadami, čímž vznikne velice tekutá hmota. Ta se pak aplikuje na připravený očištěný a vysušený opodklad. Výhodou litých podlah je snadná pokládka a relativně krátká doba tvrdnutí, již po pěti dnech lze lité podlahy plně zatížit. Lité podlahy však mohou sloužit i jako konečný povrch například v halách a vstupních prostorách, stačí je jen ošetřit vrchním lakem. Lité podlahy však nejsou vhodné do stále vlhkých místností.

 

 

Lité podlahy – anhydritové potěry

  • Kvalitní anhydritové lité podlahy
  • Příjemná cena
  • Rychlost – denní výkon až 500 m2
  • Čistota a dostupnost
  • Služby poskytujeme v Plzeňském a Středočeském kraji

Anhydritové lité podlahy jsou vhodné pro rodinné domky, byty, administrativní budovy a průmyslové stavby. Díky svým vlastnostem jsou pak zvláště vhodné pro podlahové topení.

Naše firma provádí

  • pokládku kročejové izolace,
  • pokládku podlahových polystyrenů,
  • pokládku dilatační rohové fólie
  • pokládku separační fólie,
  • vylití samotného anhydritového potěru.

Veškeré detaily o použitém materiálu, časové náročnosti a ceník vám upřesníme v naší kompletní nabídce, kterou pro vás vypracujeme na základě vaší poptávky. Naše firma si váží zákazníků, proto rádi vyjdeme vstříc vašim přáním a návrhům a nabídku upravíme přesně na míru pro vás!

Lité podlahy – ceník

Cena lité podlahy se odvíjí mimo jiné od umístění stavby, celkové velikosti vylívané plochy a síly (výšky) vrstvy. Z tohoto důvodu se cena za m2 liší v jednotlivých případech. Máte-li zájem, kontaktuje nás a my vám zdarma vyhotovíme a pošleme nabídku s cenovým rozpočtem.

[Gallery not found]